בית ספר ארגמן נס ציונה

בית ספר ארגמן נס ציונה

תלמידי ארגמן מטיילים בשביל ישראל

במסגרת 70 שנה למדינת ישראל , בתאריך 10.12.17 יצאו תלמידי ארגמן לטייל בשביל ישראל . וזאת במטרה ,שתלמידי בית הספר בו זמנית יצלחו את שביל ישראל.

מהנעשה בבית ספרנו

רשימות ספרים תשע"ח

יום שיא-ירושלים

יריד חקר

שבוע בריאות

במסגרת שבוע הבריאות נחשפו התלמידים למגוון הרצאות והפעלות בנושא בריאות ונוהל חיים בריא כגון: הרצאה על מחלת הדושן, ספורט נכים מצוינות ספורט לנשים, תזונה נכונה והרצאה של מד"א בנושא רפואת חירום. בית ספר חרט השנה על דגלו לפעול למען העלאת המודעות לאלרגיות למזון מתוך הבנה שמודעות מצילה חיים. הוחלט להקדיש יום להעלאת המודעות לאלרגיות למזון, בו ישתתפו כל תלמידי בית הספר.

פותחים שנה

חדר ה"חלומות"

יום ההליכה הבינלאומי

חונכות תלמידי כיתה א

עיתון בית הספר מחצית א

מסיבת חומש

"שותפות השילוב" חוצה מרחבים – מנוף לשינוי וחדשנות

שיתוף פעולה מעורר התפעלות לאורך שלוש שנים, מתקיים בין שני בתי ספר פורצי דרך- תלמידי ועדת ספורט בבית ספר ארגמן בנס ציונה ותלמידי בית ספר בטב"ע ,בית ספר לחינוך מיוחד ללקויות למידה מורכבות בבית עובד (מועצה אזורית גן רווה).

כנס יזמות בית ספרי

להיות יזם פירושו להעז לממש את החלום שלך, לא לפחד מכישלון, שהרי אם נקשיב לפחד- לא ננסה, לא נעז ולכן גם לא נצליח

גלריית תמונות

מהנעשה בבית ספרנו

לוח חודשי

חודש אפריל-מאי

חודש מרץ

חודש נובמבר

חודש אוקטובר

חודש ספטמבר

תשלומי הורים

תשלומי הורים

מדיניות שימוש באתר

מדיניות שימוש באתר

ברוכים הבאים לאתר הבית ספרי "ארגמן". האתר נמצא בתהליך בנייה והתפתחות הנעשה על ידי הצוות החינוכי. אנו רוצים לראות אתכם שותפים, נתרמים ותורמים לעשייה החינוכית באמצעות האתר תוך שמירה על הכללים לגלישה בטוחה ברשת, הקפידו לא לחשוף פרטים מזהים שלכם ושל חבריכם ושמרו על כללי השיח. בית הספר מתחייב לשמור על זכויות היוצרים של כל היצירות בהן נעשה שימוש במסגרת האתר. במידה ונעשתה טעות, שכתוצאה ממנה נפגעו זכויותיכם, אנא כתבו אלינו ונתקן את הטעון תיקון או נסיר את החומר מן האתר. גלישה נעימה

WCAG 2.0 (Level AA) דפי הנגישות באתרי 022 נבנו בהתאם לתקן נגישות WCAG 2.0 - AA